Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Naštartujte Vianoce! Zájazd, vstupenka alebo darčekový voucher na F1 2021

Darujte svojim najbližším exkluzívny darček, ktorý môžu využiť na nákup zájazdu alebo vstupenky na preteky formuly 1. Voucher je vystavený na meno obdarovaného, ​​tlačený na špeciálnom štruktúrovanom papieri.

Ponuka darčekových voucherov je tu

Vážení klienti,

Vianoce sa blížia, pomaly a v tieni udalostí, ktoré nás sprevádza rokom 2020. Urobiť radosť sebe alebo svojim najbližším je tak dôležitejšie, než v rokoch minulých. Formula 1 je jediný globálny šport, ktorý v tomto roku dokázal odolať nástrahám zrušenie pretekov. Organizácia a sotisfikovaná bezpečnostné opatrenia, ktoré chránia jazdca, tímy aj usporiadateľa, sú prísľubom, že termíny pretekov budú dodržané podľa pripraveného kalendára. Môžete tak bez obáv objednať zájazdy alebo kúpiť vstupenky na sezónu formuly 1 roka 2021 – do Maďarska, Rakúska, ikonického Monaka, Belgicko alebo Veľkej Británie, vrátane unikátnej návštevy formuly 1 – závodu Grand Prix Monako Historique. V predaji je už aj zájazd na preteky 24h Le Mans 2021. Objednajte si z našej ponuky alebo sa prihláste k upozornenie na zahájenie predaja – budete prvý, kto bude informovaný.

Formula 1 zverejnila oficiálny kalendár Grand Prix formuly 1 na rok 2021, ktorý zahŕňa rekordných 23 pretekov. Ešte do Vianoc predpokladáme zahájenia predaja zájazdov a vstupeniek do dlaších obľúbených destinácií, napr. GP Španielska, GP Talianska. Ak ešte premýšľate kam sa vydať, alebo chcete rozhodnutie nechať na neskôr, môžete darovať k Vianociam darčekový voucher.

V sezóne 2021 môžeme na okruhoch očakávať nové opatrenia, ktorý divákov neobmedzí, ochráni a zároveň umožní, aby tribúny boli opäť plné fanúšikov formuly 1. Mení sa aj spôsob distribúcie vstupeniek, a tak na preteky do Rakúska, Maďarska a Španielska obdržíte vstupenky v elektronickej podobe. Nebudete tak už platiť distribučný poplatok, čo sa priaznivo prejaví na znížení platby za objednávku. Rok 2021 bude plný zmien, v mnohých prípadoch to budú zmeny, ktoré organizácii a program pretekov, bezpečnosť divákov aj samotnú formulu 1 posilní.

Naštartujte Vianoce s formulou 1!

Luboš Blüml,  Martin Kručay

Prima Italia