Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

GP Monaka – VIP Hospitality F1 EX 2022

Monaco - Monte Carlo

Termín 24.05. - 26.05.2022
 • Výber vstupeniek

  Výber vstupeniek

  Racer Info Cena  
  Racer - so - ne 3 101.00 EUR Vypredané
  Premier - Ermanno Penthouse Info Cena  
  Premier - Ermanno Penthouse - pi - ne 8 122.00 EUR Vypredané
  Premier - Loge Suit Info Cena  
  Premier - Loge Suit - nedeľa 6 686.00 EUR Vypredané

  Balíček Racer

  • 2 denná vstupenka na tribúnu Grandstand T

  Sobota – Nedeľa:

  • StarDeck at Stars ‘n’ Bars Hospitality – užite si deň plný gurmánskych jedál a otvorený bar s pivom, vínom a nealkoholickými nápojmi
  • stretnutie s aktuálnym alebo legendárnym jazdcom F1
  • F1 Executive Q&A – ako viesť úspešný tím F1 – obchodné a marketingové postupy
  • Guided Paddock Access – komentovaná prehliadka Paddocku F1
  • Exclusive Extras: prístup k sledovaniu F1 TV, darček od Formula One, Lanyard & Ticket Sleeve

  Balíček Premier – Ermanno Penthouse

  • piatková vstupenka na Grandstand T Upper

  Sobota:

  • Ermanno Penthouse Hospitality – jedinečné miesto s výhľadom na Turn 1, doplnené prvotriednou pohostinnosťou, vystúpeniami známych mien a podávaným šampanským

  Nedeľa:

  • Trackside Yacht Hospitality – Eleni – užite si dokonalú kombináciu výhľadov na trať z prístavu Monaco na palube našej exkluzívnej jachty Eleni, doplnené VIP pohostinnosťou
  • Exclusive Extras: prístup k sledovaniu F1 TV, darček od Formula One, Lanyard & Ticket Sleeve

  Balíček Premier – Loge Suit

   

  Nedeľa:

  • Loges VIP Hospitality – užite si all-inclusive VIP pohostinnosť, vrátane gurmánskych jedál a otvoreného baru s prémiovým výhľadom na trať Circuit de Monaco, tímovej garáže a boxovú uličku z výšky tribúny T
  • Exclusive Extras: prístup k sledovaniu F1 TV, darček od Formula One, Lanyard & Ticket Sleeve

  Vstupenky nemožno poistiť

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 120 Sk, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

Celková cena

0.00  EUR