Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Abu Dhabi 2023 – v predaji

Circuit Yas Marina

Termín 26.11.2023
 • Výber vstupeniek

  Výber vstupeniek

  Main Grandstand Premium Info Cena  
  Main Grandstand Premium - pi - ne 906.00 EUR Vypredané
  Main Grandstand Plus Info Cena  
  Main Grandstand Plus - pi - ne 865.00 EUR Vypredané
  Orange Marina Grandstand Info Cena  
  Orange Marina Grandstand - pi - ne 693.00 EUR
  Orange Marina Grandstand - so - ne 644.00 EUR
  North Grandstand Premium Info Cena  
  North Grandstand Premium - pi - ne 787.00 EUR Vypredané
  North Grandstand Info Cena  
  North Grandstand - pi - ne 775.00 EUR
  West Grandstand Info Cena  
  West Grandstand - pi - ne 751.00 EUR Vypredané
  South Grandstand Info Cena  
  South Grandstand - pi - ne 718.00 EUR Vypredané
  South Grandstand - so - ne 653.00 EUR Vypredané
  Abu Dhabi Hill (General Admission) Info Cena  
  Abu Dhabi Hill (General Admission) - pi - ne 391.00 EUR Vypredané
  Yas Suite Main Premium Info Cena  
  Yas Suite Main Premium - pi - ne 1 591.00 EUR Vypredané
  Yas Suite West Premium Info Cena  
  Yas Suite West Premium - pi - ne 1 481.00 EUR Vypredané
  Yas Suite West Grandstand Info Cena  
  Yas Suite West Grandstand - pi - ne 1 404.00 EUR Vypredané
  Yas Suite North Grandstand Info Cena  
  Yas Suite North Grandstand - pi - ne 1 416.00 EUR
  South Club Info Cena  
  South Club - pi - ne 910.00 EUR
  West Social Club Info Cena  
  West Social Club - pi - ne 922.00 EUR

  Špecifikácia vstupeniek

  Vstupenka zahŕňa vstup zadarmo na piatkové, sobotné aj nedeľné koncerty v Yas Arena, čo je moderný koncertný priestor vedľa okruhu pre 40 000 divákov.

  Trojdňová vstupenka umožňuje štvrtkový vstup do Pit lane a na závodnú trať v priestore hlavnej tribúny.

  Vstupenka Club zahŕňa vstup do privátneho klimatizovaného salónu, kde je možné zakúpiť jedlo a nealkoholické nápoje, možnosť objednávky menu a lá carte.

  Návštevník so vstupenkou do Main/West/South Club bude mať vyhradené miesto v hlavnej/západnej/južnej tribúne a bude mať tiež exkluzívny prístup k neformálnemu vonkajšiemu salónu s pestrým občerstvením. Main Club tiež poskytuje bezplatný prístup do Yas Marina Yacht Restaurants a vstup na všetky tri koncerty po závodnom dni. Trojdňové vstupenky zahŕňajú aj prístup na štvrtkový Pit Walk a vstup do oblastí Yas Entertainment.

  Vstupenka Lounge zahŕňa vstup na miesta na balkóne tribúny, vstup do privátneho klimatizovaného salónu, kde je možné zakúpiť jedlo a nealkoholické nápoje, možnosť objednávky menu a lá carte.

  Vstupenka YAS SUITE zahŕňa vstup na miesta na balkóne tribún, vstup do privátneho klimatizovaného salónu, neobmedzenú konzumáciu jedla a nealkoholických nápojov, možnosť zakúpenia alkoholických nápojov.

  Trojdňová aj dvojdňová vstupenka oprávňuje jej držiteľa na vstup na hudobný koncert v Du Arena (koncertný priestor na okruhu Yas Marina) po skončení programu na závodnom okruhu. Vstup na koncert je podmienený vstupenkou na konkrétny deň.

  Na koncertoch vystúpi: mená vystupujúcich umelcov budú zverejnené cca dva mesiace pred Grand Prix

  V minulých rokoch tu vystúpili svetové hudobné hviezdy ako Depeche Mode, Madonna, Muse, Enimen, Paul McCartney, The Who, Guns N’ Roses alebo Nickelback.

  Vstupenky nemožno poistiť.

  Všeobecné informácie:

  Uvedená cena vstupeniek je konečná a zahŕňa všetky poplatky a náklady.

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 sú objednané priamo od okruhov (usporiadateľov Grand Prix). Všetky tribúny na sedenie majú číslované miesta. V prípade, že usporiadateľom dôjde k zmene termínu akcie, neoprávňuje táto skutočnosť k stornu objednaných vstupeniek. V prípade, že dôjde k zrušeniu Grand Prix, bude vrátenie ceny vstupeniek riešené v súčinnosti s usporiadateľom.
  Stornopoplatok je 100% ceny vstupenky. Pri objednaní vstupenky so zájazdom môžete uzavrieť cestovné a storno poistenie zájazdu, ktoré kryje aj poistenie vstupeniek.

  Doručenie vstupeniek:

  Vstupenky na tribúny a vstupenky General Admission obdržíte 7 dní pred začiatkom konania akcie e-mailom v elektronickej podobe (home print). Ďalšie typy vstupeniek potom vo forme čipovej karty.

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 120 Sk, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

 • Informácie o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kôl: 58
  • Dĺžka pretekov: 306,183 km
  • Divácka kapacita: 60 000
  • Prvá GP: r. 2009
  • Dĺžka okruhu: 5,281 km
  • Traťový rekord: 1:26,103 (2021) Max Verstappen

  Popis okruhu:

  Okruh Yas Marina je ako z inej planéty. Architektúra a dokonalosť futuristického sveta akoby patrili do revíru sci-fi. Štartuje sa za svetla a dochádza za tmy. Veľkú cenu sledujú na mieste panovníci, milionári a mnoho významných osobností z celého sveta. A tak niet divu, že dostal výsadu stať sa dejiskom finále sezóny Grand Prix. Okruh priznal vlani niekoľko zmien, ktoré mali priniesť väčšiu drámu. A skutočne sa tak stalo, hoci to bolo do značnej miery „zásluhou“ dnes už bývalého šéfa pretekov F1 Michaela Masiho.

 • Program

  24. 11. piatok

  10:30 – 11:30 prvý meraný tréning formule 1
  14:00 – 15:00 druhý meraný tréning formule 1

  25. 11. sobota

  11:30 – 12:30 tretí meraný tréning formule 1
  15:00 – 16:00 kvalifikácia

  26. 11. nedeľa

  14:00 – 16:00 preteky GP Abu Dhabi 2023 formuly 1

  Po celý víkend prebiehajú sprievodné programy formuly 2, formuly 3 a Porsche Supercup. Podrobný program bude zverejnený týždeň pred Grand Prix F1 2023.

 • Destinácia

  Abu Dhabi ako turistická metropola

  Kto by to uveril pred 70 rokmi, že sa ponuré a chudobné rybárske dediny Abu Dhabi stanú takmer cez noc najbohatším mestom na svete. Nová história Abu Dhabi sa začala písať v 1971 a rýchlosť rastu bol naozaj priekopnícka. Dnešné Abu Dhabi je druhou najľudnatejšou a turistickou atrakciou pre návštevníkov z celého sveta. Hlavné mesto Spojených arabských emirátov možno nájsť na ostrove v tvare písmena T v Perzskom zálive. Abu Dhabi je hlavným obchodným a kultúrnym centrom.

Celková cena

0.00  EUR