Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Japonska 2021

Suzuka International Racing Course

Termín 01.12.2021

Vážení klienti vstupenky nie sú v predaji.

O dátume zahájenia ich predaja Vás budeme informovať.

Chcem zaslať informáciu o zahájení predaja:

Budeme Vás kontaktovať, ďakujeme za Váš záujem.

 • Výber vstupeniek

  Poistenie vstupeniek

  Cena doPojistné
  19.00 EUR 2.00 EUR
  38.00 EUR 3.50 EUR
  76.00 EUR 7.60 EUR
  132.00 EUR 9.50 EUR
  189.00 EUR 9.80 EUR
  380.00 EUR 11.40 EUR
  680.00 EUR 30.00 EUR
  940.00 EUR 46.00 EUR
  1 320.00 EUR 68.00 EUR
  1 880.00 EUR 75.00 EUR

  Výber vstupeniek

  V1 sekce Info Cena  
  V1 sekce - pi - ne 0.00 EUR
  A2 Info Cena  
  A2 - pi - ne 0.00 EUR
  A1 Info Cena  
  A1 - pi - ne 0.00 EUR
  B1 Info Cena  
  B1 - pi - ne 0.00 EUR
  D zony 1,2,3 Info Cena  
  D zony 1,2,3 - pi - ne 0.00 EUR

  Obecné informace:

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.

  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem je zahrnuto cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění  vstupenek.

  Samostatně objednané vstupenky:

  Vstupenky obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 7 dní před konáním akce. Poštovné ve výši 320 Kč za objednávku zahrnuje distribuční poplatky ze zahraniční a vnitrozemské poplatky na území ČR. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.

  Vzhledem k ceně vstupenek a objednávkám dlouho před samotným konáním Grand Prix doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenek.

  Vstupenky objednané se zájezdem:

  Vstupenky obdrží klienti při odjezdu na zájezd (distribuční poplatky ze zahraničí klient nehradí) nebo poštou jako cenné psaní nejpozději 7 dní před odjezdem (v tomto případě je účtován poplatek 100 Kč / objednávku a cena platí na území ČR). Vstupenky je možné si před zájezdem osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.

  Cena storno pojištění zájezdu – CS4Storno (Evropa), které zahrnuje i pojištění vstupenky je 40 Kč/den/os. Cena storno pojištění zájezdu – CS3Storno (Svět), je stanovena tarifem destinace.

  Ke každé objednané vstupence obdržíte zdarma pouzdro a šňůrku na krk.

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 120 Sk, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

 • Informácie o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  Počet kol: 53
  Délka závodu: 307,471 km
  Divácká kapacita: 100 000
  První GP: 1987
  Délka okruhu: 5,807 km
  Traťový rekord: 1:31,540 – Kimi Räikkönen (2005)

  Popis okruhu:

  Okruh Suzuka leží 100 km na východ od Ósaky. V celém kalendáři je to jediný autodrom s tunelem vedoucím pod jinou částí trati. Často to bývá rozhodující závod sezony. Do historie se okruh zapsal mimo jiné konflikty mezi Ayrtonem Sennou a Alainem Prostem, kteří se to zde rozdali ať už jako pilotipiloti McLarenu, či jako dva kouhouti v různých vozech (McLaren vs. Ferrari).

 • Program

  9.10. Pá

  • 10:00 dopolední měřené tréninky formule 1, doprovodné programy
  • 15:00 odpolední měřené tréninky formule 1

  10.10. So

  • 10:00 třetí měřené tréninky formule 1 a doprovodné programy
  • 15:00 – 17:30 KVALIFIKACE  a doprovodné programy

  11.10. Ne

  • dopolední doprovodný program na okruhu
  • 14:10 ZÁVOD Grand Prix Japonska formule 1 2019
Celková cena

0.00  EUR