Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Singapuru 2021

Marina Bay Street Circuit

Termín 01.12.2021

Vážení klienti vstupenky nie sú v predaji.

O dátume zahájenia ich predaja Vás budeme informovať.

Chcem zaslať informáciu o zahájení predaja:

Budeme Vás kontaktovať, ďakujeme za Váš záujem.

 • Výber vstupeniek

  Poistenie vstupeniek

  Cena doPojistné
  19.00 EUR 2.00 EUR
  38.00 EUR 3.50 EUR
  76.00 EUR 7.60 EUR
  132.00 EUR 9.50 EUR
  189.00 EUR 9.80 EUR
  380.00 EUR 11.40 EUR
  680.00 EUR 30.00 EUR
  940.00 EUR 46.00 EUR
  1 320.00 EUR 68.00 EUR
  1 880.00 EUR 75.00 EUR

  Výber vstupeniek

  Pit Grandstand Info Cena  
  Pit Grandstand - pi - ne 0.00 EUR
  Super Pit Info Cena  
  Super Pit - pi - ne 0.00 EUR
  Turn 1 Info Cena  
  Turn 1 - pi - ne 0.00 EUR
  Turn 2 Info Cena  
  Turn 2 - pi - ne 0.00 EUR
  Turn 3 Premier Info Cena  
  Turn 3 Premier - pi - ne 0.00 EUR
  Stamford Info Cena  
  Stamford - pi - ne 0.00 EUR
  Connaught Info Cena  
  Connaught - pi - ne 0.00 EUR
  Padang Info Cena  
  Padang - pi - ne 0.00 EUR
  Bay Info Cena  
  Bay - pi - ne 0.00 EUR
  Combination package Pit Info Cena  
  Combination package Pit - pi - ne 0.00 EUR
  Combination package Padang Info Cena  
  Combination package Padang - pi - ne 0.00 EUR
  Combination package Premier Walkabout Info Cena  
  Combination package Premier Walkabout - pi - ne 0.00 EUR
  Combination package Stamford Info Cena  
  Combination package Stamford - pi - ne 0.00 EUR
  General Admission Info Cena  
  General Admission - pi - ne 0.00 EUR

  Specifikace vstupenek

  Combination package Pit

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Padang
  • sobota – Stamford
  • neděle – Pit Grandstand

  Combination package Padang

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Stamford
  • sobota – Pit Grandstand
  • neděle – Padang

  Combination package Premier Walkabout

  • vstupenka do 2 různých sektorů
  • pátek – Pit Grandstand
  • sobota – Pit Grandstand
  • neděle – General Admission

  Combination package Stamford

  • vstupenka na 3 různé tribuny
  • pátek – Pit Grandstand
  • sobota – Padang
  • neděle – Stamford

  Obecné informace:

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.
  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem uzavřít cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění vstupenek.

  Samostatně objednané vstupenky:

  obdrží klienti poštou jako cenné psaní na adresu uvedenou v objednávce vstupenky nejpozději 7 dní před konáním akce. Rezervační poplatek ve výši 490 Kč za objednávku, zahrnuje distribuční poplatky ze zahraniční a vnitrozemské poplatky na území ČR. Vstupenky je možné si i osobně vyzvednout v kanceláři CK Prima Italia.

  Vstupenky objednané se zájezdem:

  obdrží klienti při odletu na zájezd. Klienti zájezdu neplatí rezervační poplatek za objednávku vstupenky.

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 120 Sk, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

 • Informácie o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 61
  • Délka závodu: 308,706 km
  • Divácká kapacita: 110000
  • První GP: 2008
  • Délka okruhu: 5,063 km
  • Traťový rekord: 1:41,905 – Kevin Magnussen (2018)

  Popis okruhu:

  Trať byla vytvořena v roce 2008 a do historie závodů F1 vstoupila první Velkou cenou pod umělým osvětlením. Pod mrakodrapy nejvýznamnějšího asijského finančního centra se pod potemnělou oblohou rozzářila bílá stužka ve tvaru osmičky. Trať osvětluje 230 sloupů s 1 600 světelnými projektory, jež dosahují čtyřnásobné intenzity, než běžná světla na fotbalových stadionech.

 • Program

  18.9. pá

  • program na okruhu, jež zahrnuje 1. a 2. měřený trénink formule 1 a doprovodné programy

  19.9. so

  • program na okruhu, jež zahrnuje 3. měřený trénink a kvalifikaci formule 1

  20.9. ne

  • předzávodní program na okruhu
  • závod Gran Prix Singapuru 2020
 • Destinácia

  Singapur

  Singapur je mestský štát v JV Ázii ležiaci na rovnomennom ostrove severne od Malajského polostrova. Od pevniny ho oddeľuje Johorská úžina, ktorá je široká asi 1 km. Ostrov je prevažne rovinatý – najvyšší kopec je Bukit Timah s 166 m.n.m. Okrem hlavného ostrova pod Singapursku republiku spadá tiež viac ako 60 malých ostrovov a ostrovčekov v okolí. Singapur, kedysi kritizovaný ako nudný, sa počas posledných rokov premenil v jedno z najmodernejších a najdynamickejších miest juhovýchodnej Ázie. Snúbenie rôznych kultúr, kuchýň a architektonických štýlov má za následok rozmanitosť mesta ktorá je vidieť na prvý pohľad a to hlavne vďaka netradičným stavbám. Turizmus sa tu rozvíja míľovými krokmi a taktiež nákupné centrá rovnako ako hlavné ulice, reštaurácie a bary pozdĺž pobrežia. Ambície mesta aby sa počet turistov ešte zvýšil je zrejmá – množstvo 4-5 * hotelov ktoré stále pribúdajú. Je to mesto kozmopolitné. Množstvo reštaurácií znamená, že tu môžete ochutnať nespočet rôznych kuchýň a za kvalitné jedlo ani nemusíte zaplatiť extrémne vysoké sumy. Singapur je tiež bezpečné miesto – kriminalita je tu veľmi nízka.

  Počasie

  Teplé a vlhké počasie s letnými teplotami cez celý rok (v priemere 30 °C cez deň a 23 °C cez noc). V Singapure nemajú jasne dané obdobie dažďov a obdobie sucha. Väčšina dažďových zrážok spadne počas severovýchodného monzúnu (november – január) a prehánky sú zvyčajne náhle a silné.

  Stravovanie

  Singapur je pre mnoho turistov symbolom jedla. S hľadaním vhodného stravovacieho zariadenia tu rozhodne nebudete mať problém. Je sa tu prakticky všade, a to v ktorúkoľvek dennú i nočnú dobu. “Bežné” jedálne sú otvorené nonstop a vybrať si v nich môžete z niekoľkých stoviek jedál. Jedlá v Singapure sú kombináciou čínskej, malajzijskej, indickej a západnej kuchyne. Ceny jedál sú podobné ako v SR, počítajte však s dvojnásobnými porciami.
  Najlacnejšie ceny ponúknu už spomínané bežné jedálne s porciou za 3-6 S$ (2 – 4 eur). V klasických a lepších reštauráciách počítajte s cenou za jedlo 20-30 S$ (14 – 20 eur). Fast foody či reštaurácie vo food-Court sú obvykle o 3 S$ drahšie ako pouličné jedálne.

  Čo vidieť

  Gardens by the Bay – singapurská botanická záhrada 21. storočia, ktorá je plná high-tech vynálezov. Súčasťou je Cloud Forest, ktorý je tropickou oázou a v ktorej nechýba ani kompletný vodopád. Nachádza sa tu tiež OCBC Skyway, odkiaľ sa naskytne jedinečný výhľad na záhrady, mesto i Juhočínske more.

  Singapore Botanic Garden – Jednou z najväčších singapurských atrakcií je 74 hektárov veľká botanická záhrada, ktorá je aj so svojimi viac ako tisíc druhov orchideí zapísaná na v Zozname svetového dedičstva UNESCO.

  Orchard Road je singapurská zóna veľkých hotelov a obchodných centier, ale aj v jej okolí nájdete celý rad historických stavieb z koloniálneho obdobia, ako napríklad domy v malej uličke Peranakan Place, sídla bohatej singapurskej šľachty, alebo Prezidentský palác Istana a hinduistický chrám Chettiar.

  Chinatown – čínska štvrť, kde sa nachádza množstvo čínskych obchodov tiež najstarší hokkienský chrám Thain Hock Keng Temple a najstarší hinduistický chrám v Singapure Sri Mariamman Temple.

  Little India – indická štvrť je plná exotických obchodov vhodných pre nákup netradičných suvenírov. Vo štvrti sa nachádza aj Chrám tisícov svetiel s 15 metrov vysokou sochou Budhu.

  Marina Bay Sands – na 57. poschodí sa nachádza rozľahlá terasa a tiež je tu pravdepodobne najatraktívnejší bazén sveta, ktorý končí priamo na hrane. Z neho je neuveriteľný výhľad na mesto.

  Tip na celodenný výlet

  Ostrov Sentosa
  je ostrov patriaci Singapuru a je možné sa tam dostať taxíkom, trajektom, lanovkou či autobusom. Na ostrove je možné navštíviť okrem dlhej piesčitej pláže tiež rôzne atrakcie – múzeum voskových figurín s názvom Images of Singapore a Underwater World, ktorý sa nachádza pod morskou hladinou a poskytne návštevníkom pohľad na najrôznejšie morské živočíchy.
  Ostrov Saint John
  Ostrov 50 minút plavby vzdialený od Singapuru je ukážkou úplného pokoja. Ostrov je neobývaný a nenachádzajú sa na ňom žiadne obchody ani zázemie pre turistov. Ponúka však krásne dlhé piesočné pláže a dokonalý pokoj. Na ostrov je možné dostať sa loďou v rámci výletu, tiež na ďalší ostrov približne za 12 eur.
Celková cena

0.00  EUR