Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Vstupenky aj zájazd na GP Emilia-Romagna (Imola / Taliansko). 18. 5 – 22. 5. 2023

Legendárna Imola je ťahákom nielen pre fanúšikov, ale aj pre pilotov. Jazdí sa tu proti smeru hodinových ručičiek a pocity z jazdy sú vraj najlepšie, aké vo formule 1 ide zažiť. Piloti, a najmä tí mladší vychovaní na simulátoroch, musia počítať so štrkovými zónami v tesnej blízkosti trate, čo je veľkou výzvou aj pre tých skúsenejších. Pokiaľ ste fanúšik Ferrari, nie je lepšie miesto, kam zavítať.

Autobusový zájazd zahŕňa dopravu (môžete sa vydať aj vlastným autom), transfery na okruh v Imole, dve noci ubytovania na pobreží Jadranského mora, polpenziu (raňajky a trojchodová večera) a služby českého delegáta po celú dobu zájazdu. Na výber máte z niekoľkých druhov vstupeniek na tribúny, alebo vstupenku General Admission na zelené plochy okolo okruhu.

Objednať zájazd: tu

Objednať vstupenky: tu

Air show, F1 Grand Prix of Emilia Romagna at Autodromo Enzo e Dino Ferrari on April 24, 2022 in Imola, Italy. (Photo by ACTIVE PICTURES)

#16 Charles Leclerc (MCO, Scuderia Ferrari), F1 Grand Prix of Emilia Romagna at Autodromo Enzo e Dino Ferrari on April 24, 2022 in Imola, Italy. (Photo by ACTIVE PICTURES)

Spectators, F1 Grand Prix of Emilia Romagna at Autodromo Enzo e Dino Ferrari on April 23, 2022 in Imola, Italy. (Photo by ACTIVE PICTURES)