Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

O nás

Cestovná kancelária CK Prima Italia® s.r.o.

 

je od roku 2007 jediná cestovná kancelária špecializovaná na predaj zájazdov a vstupeniek formuly 1 v Českej republike a na Slovensku. V rokoch 2005 – 2012 organizovala zájazdy na dovolenky do Talianska a Francúzska, avšak organizovanie zájazdov na preteky formuly 1 bolo už od samého počiatku jej prioritou.

Fanúšikom poskytuje pri zájazdoch odborný servis od expertov na F1, ako je Petr Dufek, Marek Hlava, Tomáš Richtr alebo akreditovaný fototograf F1 – Jiří Křenek. Počas doby svojho pôsobenia spolupracovala s vydavateľmi časopisov F1 Racing, FORMULA & motoršport, tiež so spoločnosťou AMC Networks CE, ktorá vysiela preteky F1 na TV Sport 1 s Sport 2.

Služby CK Prima Italia už využilo viac ako 12 000 klientov z Českej republiky a Slovenska, tiež však zo Švajčiarska, Veľkej Británie alebo Argentíny… Dnes má významné postavenie na trhu predaja vstupeniek v regióne strednej Európy. Spolupracuje priamo s usporiadateľmi Grand Prix. Je oficiálnym predajcom vstupeniek na formulu 1 GP Rakúska a GP Maďarska, partnerom Automobile Club de Monaco, Circuit Catalunya, Spa-Francorchamps, Silverstone Circuit, Yas Marina Circuit v Abu Dhabi a ďalšími okruhmi pretekov F1.

CK Prima Italia organizuje tiež zájazd na 24h LeMans a je výhradným poskytovateľom kurzu jázd v monopostoch F1, F3 a F 3000 pre ČR a Slovensko, ktorý organizuje talianska spoločnosť Puresport na okruhoch v talianskej Monze a Red Bull Ringu v Rakúsku. Od roku 2018 je oficiálnym partnerom F1 Experiences pre predaj VIP vstupeniek na preteky formuly 1.

Sídlo spoločnosti je v Prahe. Servis pre slovenských klientov zabezpečuje jej pobočka v okrese Nitra. Produkty CK Prima Italia sú prezentované pod značkou One GP Tickets.

 

 

  • 100% garancia doručenia vstupeniek
  • Autorizovaný predajca vstupeniek
  • Exkluzívna ponuka VIP vstupeniek
  • 9 klientov z 10 odporúča naše služby
  • Overená kvalita služieb od roku 2007
  • Partner okruhov Grand Prix F1