Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Las Vegas 2023 – vypredané

Las Vegas Street circuit

Termín 18.11.2023
 • Výber vstupeniek

  Výber vstupeniek

  GRANDSTAND 17.3 Info Cena  
  GRANDSTAND 17.3 - pi - ne 1 994.00 EUR Vypredané
  McLaren - East Harmon Zone 1.1: Grandstand inclusive cap (WE) Info Cena  
  McLaren - East Harmon Zone 1.1: Grandstand inclusive cap (WE) - št - ne 3 036.00 EUR Vypredané
  BWT ALPINE KOVAL STRAIGHT Info Cena  
  BWT ALPINE KOVAL STRAIGHT - pi - ne 11 320.00 EUR Vypredané
  MERCEDES-AMG PETRONAS VEGAS CLUB Info Cena  
  MERCEDES-AMG PETRONAS VEGAS CLUB - pi - ne 14 080.00 EUR Vypredané

  Obecné informace:

  Vstupenky obdrží klienti e-mailem v elektronické podobě (home print) nejpozději 5-7 dní před konáním akce.

  Vstupenky na Grand Prix formule 1 jsou objednány přímo od okruhů (pořadatelů Grand Prix). Všechny tribuny k sezení mají číslovaná místa. V případě, že pořadatelem dojde ke změně termínu akce, neopravňuje tato skutečnost ke stornu objednaných vstupenek. V případě, že dojde ke zrušení Grand Prix, bude vrácení ceny vstupenek řešeno v součinnosti s pořadatelem.

  Stornopoplatek je 100 % ceny vstupenky. Doporučujeme uzavřít storno pojištění vstupenky. Při objednání vstupenky se zájezdem je zahrnuto cestovní a storno pojištění zájezdu, které kryje i pojištění  vstupenek.

  Distribuce vstupenek:

  Vstupenky obdrží klienti e-mailem v elektronické podobě (home print), 5-7 dní před Grand Prix.

  Upozornění:

  jedná se o časový posun a závod GP Las Vegas se koná v sobotu 18.11. v 22:00 místního času.

  Official McLaren F1 Team merchandise exclusively for the Las Vegas Grand Prix

  East Harmon Zone 1.1: Grandstand inclusive cap (WE)

  PG1 – Tribuna

  3 denní vstupenka pro všechny věkové kategorie. All inclusive stravování a nealkoholické nápoje. Vstupenka umožňuje přístup pouze do East Harmon Zone

  Alokace na tribunu PG1/1.1 nyní budou zahrnovat přístup k našemu zahajovacímu ceremoniálu, který se bude konat ve středu 15. listopadu, tribuna PG1/1.1 bude 4denní vstupenkou.

  Oslavy se budou konat podél startovního roštu, včetně bohatého doprovodného programu a živé hudby. V den oslav budete mít stejné obsazení sedadel a bezplatné jídlo a nealkoholické nápoje dostupné v zóně East Harmon.

  Podrobnosti o zahajovacím ceremoniálu, včetně úplného konečného harmonogramu akcí a zábavy, budou k dispozici v nadcházejících měsících.

  Tato sekce přináší fanouškovi podívanou na startovní/cílovou čáru – od startu startovního roštu při zhasnutých světlech až po průjezd pod šachovnicovou vlajkou vítěze Grand Prix. Uvidíte nájezd do první zatáčky a získáte pohled do zákulisí boxové uličky a týmových garáží. V rámci balíčku McLaren Grandstand navíc obdržíte exkluzivní čepici McLaren, kterou budete týmu v den závodu projevovat podporu!

   

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 4,- €, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

 • Informácie o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 50
  • Délka závodu: 305,880 km
  • Divácká kapacita: 100 000
  • Délka okruhu: 6,120 km
  • První GP: 2023
  • Rekord okruhu není stanoven, závod se v předešlých letech nejel

  Popis okruhu:

  Bude to třetí a poslední závod sezony na půdě USA, dlouholetý sen vedení F1 se v roce 2023 stane skutečností. Dokonce se spekuluje o tom, že by okruh mohl v budoucnu nahradit Monako, a to především kvůli tomu, že miliardářské město má větší komerční potenciál než maličké knížectví. Okruh v samotném centru Las Vegas je dlouhý lehce přes 6 kilometrů, což z něho činí třetí nejdelší trať v kalendáři. Rychlostně by se pak měl vyrovnat Monze.

 • Program

  16.11. čt

  • 20:30-21:30 – 1. měřený trénink formule 1

  17.11. pá

  • 00:00 – 01:00 – 2. měřený trénink formule 1
  • 20:30 – 21:30 – 3. měřený trénink formule 1

  18.11. so

  • 00:00 – 01:00 – kvalifikace
  • 22:00 hod. – závod Gran Prix Las Vegas 2023
Celková cena

0.00  EUR