Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Miami 2023

Miami circuit

Termín 07.05.2023
 • Výber vstupeniek

  Výber vstupeniek

  Start/Finish - Sec A8 - Horní řady Info Cena  
  Start/Finish - Sec A8 - Horní řady - pi - ne 2 181.00 EUR Vypredané
  Start/Finish - Sec A8 - Dolní řady Info Cena  
  Start/Finish - Sec A8 - Dolní řady - pi - ne 1 884.00 EUR Vypredané
  Start/Finish - Sec A9 - Horní řady Info Cena  
  Start/Finish - Sec A9 - Horní řady - pi - ne 2 181.00 EUR Vypredané
  Start/Finish - Sec A9 - Dolní řady Info Cena  
  Start/Finish - Sec A9 - Dolní řady - pi - ne 1 884.00 EUR Vypredané
  Start/Finish - Sec A16 - Horní řady Info Cena  
  Start/Finish - Sec A16 - Horní řady - pi - ne 2 109.00 EUR Vypredané
  Start/Finish - Sec A16 - Dolní řady Info Cena  
  Start/Finish - Sec A16 - Dolní řady - pi - ne 2 005.00 EUR Vypredané
  Turn 1 North - Sec B5 - Horní řady Info Cena  
  Turn 1 North - Sec B5 - Horní řady - pi - ne 1 898.00 EUR Vypredané
  Turn 18 - Sec R2 Info Cena  
  Turn 18 - Sec R2 - pi - ne 1 812.00 EUR Vypredané

  KU KAŽDEJ OBJEDNANEJ VSTUPENKE ZÍSKATE ZADARMO PÚZDRO A ŠNÚRKU NA KRK.

  Všeobecné informácie:

  Vstupenky na Grand Prix formuly 1 sú objednané priamo od okruhov (usporiadateľov Grand Prix). Všetky tribúny na sedenie majú číslované miesta. V prípade, že usporiadateľ zmení termín akcie, neoprávňuje táto skutočnosť k stornu objednaných vstupeniek. V prípade, že dôjde k zrušeniu Grand Prix, bude vrátenie ceny vstupeniek riešené v súčinnosti s usporiadateľom.

  Samostatne objednané vstupenky: budú zaslané klientom poštou ako ceninu, na adresu uvedenú v objednávke vstupenky najneskôr 7 dní pred konaním akcie. Poštovné vo výške 15 € za objednávku, zahrňuje distribučné poplatky zo zahraničia a vnútrozemské poplatky na území SR. Vstupenky si je možné tiež osobne vyzdvihnúť v kancelárii CA Prima Italia.

  Vstupenky objednané so zájazdom: dostanú klienti pri odlete na zájazd (distribučné poplatky zo zahraničia klient nehradí), alebo poštou ako ceninu najneskôr 7 dní pred odletom (v tomto prípade je účtovaný poplatok 4 € / objednávku a cena platí na území SR. Vstupenky si je možné tiež osobne vyzdvihnúť v kancelárii CA Prima Italia.

  krk.

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 4,- €, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

 • Informácie o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kôl: 56
  • Dĺžka závodu: 308,405 km
  • Divácka kapacita: 100 000
  • Prvé GP: 2012
  • Dĺžka okruhu: 5,513 km
  • Traťový rekord: 1:31,361 – Max Verstappen (2022)

  Popis okruhu:

  V žiadnej inej krajine sa neporiadali Veľké ceny F1 na toľkých rôznych okruhoch ako v USA. Preteky už hostili Sebring, Watkins Glen, Long Beach, Las Vegas, Detroit, Phoenix a Indianapolis. V texaskom Austine vznikol okruh, ktorý formule 1 prvýkrát hostil v roku 2012. Trať je veľmi členitá a niektoré zákruty pripomínajú miesta zo slávnych okruhov. Jazdci tu teda majú možnosť zažívať podobné pocity, ako keď prechádzajú vysokorýchlostným úsekom Maggotts a Becketts na Silverstone, štadiónovou sekciou na Hockenheime či slávnou zákrutou číslo 8 v tureckom Istanbul Parku.

 • Program

  5.5 pi

  • 20:30-21:30 – 1. meraný tréning formule 1

  6.5. so

  • 00:00 – 01:00 – 2. meraný tréning formule 1
  • 18:30 – 19:30 – 3. meraný tréning formule 1
  • 22:00 – 23:00 – kvalifikácia

  7.5. nie

  • 21:30 hod. – závod Gran Prix USA 2023
Celková cena

0.00  EUR