Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Talianska 2021

Monza

Termín 12.09.2021

Vážení klienti vstupenky nie sú v predaji.

O dátume zahájenia ich predaja Vás budeme informovať.

Chcem zaslať informáciu o zahájení predaja:

Budeme Vás kontaktovať, ďakujeme za Váš záujem.

 • Výber vstupeniek

  Poistenie vstupeniek

  Cena doPojistné
  19.00 EUR 2.00 EUR
  38.00 EUR 3.50 EUR
  76.00 EUR 7.60 EUR
  132.00 EUR 9.50 EUR
  189.00 EUR 9.80 EUR
  380.00 EUR 11.40 EUR
  680.00 EUR 30.00 EUR
  940.00 EUR 46.00 EUR
  1 320.00 EUR 68.00 EUR
  1 880.00 EUR 75.00 EUR

  Výber vstupeniek

  Všeobecné informácie:

  Vstupenky na Grand Prix formuly 1 sú objednané priamo od okruhov (usporiadateľov Grand Prix). Všetky tribúny na sedenie majú číslovaná miesta. V prípade, že usporiadateľom dôjde k zmene termínu podujatia, neoprávňuje táto skutočnosť k stornu objednaných vstupeniek. V prípade, že dôjde k zrušeniu Grand Prix, bude vrátenie ceny vstupeniek riešené v súčinnosti s usporiadateľom.

  Stornopoplatok je 100% ceny vstupenky. Odporúčame uzavrieť storno poistenie vstupenky. Pri objednaní vstupenky exkurziou je zahrnuté cestovné a storno poistenie zájazdu, ktoré kryje aj poistenie vstupeniek.

  Detské vstupenky platí pre deti do 11 rokov.

  Samostatne objednané vstupenky:

  Vstupenky dostane klienti poštou ako cenné písanie na adresu uvedenú v objednávke vstupenky najneskôr 7 dní pred konaním akcie. Poštovné vo výške 12,50 EUR za objednávku zahŕňa distribučné poplatky zo zahraničnej a vnútrozemské poplatky na území SR. Vstupenky je možné si aj osobne vyzdvihnúť v kancelárii CK Prima Italia.

  Vzhľadom k cene vstupeniek a objednávkam dlho pred samotným konaním Grand Prix odporúčame uzavrieť storno poistenie vstupeniek.

  Vstupenky objednané exkurziou:

  Vstupenky obdrží klienti pri odchode na zájazd (distribučné poplatky zo zahraničia klient nehradí) alebo poštou ako cenné písanie najneskôr 7 dní pred odchodom (v tomto prípade je účtovaný poplatok 4 EUR / objednávku a cena platí na území SR). Vstupenky je možné si pred zájazdom osobne vyzdvihnúť v kancelárii CK Prima Italia.

  Cena storno poistenie zájazdu – CS4Storno (Európa), ktoré zahŕňa aj poistenie vstupenky je 1,6 EUR / deň / os. Cena storno poistenie zájazdu – CS3Storno (Svet), je stanovená tarifom destinácia.

  Ku každej objednanej vstupenke dostanete zadarmo púzdro a šnúrku na krk.

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 120 Sk, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

 • Informácie o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kol: 53
  • Délka závodu: 306,720 km
  • Divácká kapacita: 115 000
  • První GP: 1950
  • Délka okruhu: 5,793 km
  • Traťový rekord: 1:21,046 – Rubens Barrichello (2004)

  Popis okruhu:

  Okruh vybudovaný v Královském parku v Monze kombinuje rychlost s obtížnými zatáčkami. Má vlastní duši i srdce. Oprávněně se mu přezdívá “La pista Magica” – kouzelná trať. Protože Monza byla postavena v roce 1922, je nejstarším závodním okruhem v Evropě. Trať hostila nejvíce závodů F1 v historii, letos to bude závod číslo 69.

 • Program

  10. 9. piatok

  • 08:00 hod. – program na okruhu v Monze, ktorý zahŕňa 1. a 2. meraný tréning formuly 1 a sprievodný program na okruhu. V tento deň je prístup na všetky tribúny mimo hlavnú tribúnu bez rozdielu vstupenky

  11. 9. sobota

  • 09:00 hod. – dopoludnia 3. meraný tréning, popoludní kvalifikácia

  12. 9. nedeľa

  • 08:00 hod. – dopoludnia sprievodný program
  • 15:10 hod. – závod Gran Premio d´Italia 2021
 • Destinácia

  O destinaci

  Itálie a cestování po jejím území je opravdu zážitek na celý život. Itálie je nejen země výborného jídla, vína, ale také historie, kultury a módy. Pyšní se ledovcovými jezery, alpami, ohnivými sopkami a také 54 památkami zapsanými na seznamu UNESCO. Jen málo míst na světě nabízí takovou rozmanitost a jen málo návštěvníků odchází bez vroucí touhy vrátit se.

  Monza, ve které se odehrává velká cena F1, je severoitalské město nacházející se na severovýchod od hlavního města Lombardie, Milána. Ve srovnání s Milánem Monza působí jako jedno z milánských předměstí, protože mezi těmito dvěma městy není téměř žádné volné území. Monza byla založena někdy v době bronzové. Postupně se z ní stávalo jedno z průmyslových center Itálie. Dnes je Monza moderním městem, známým především kvůli okruhu.

  Monza může nabídnout hned několik atraktivit. Asi nejdůležitější je část historického centra – čtvrť San Gerardino. Leží na řece Lambro, která protéká celou Monzou. Kolem řeky jsou rozseté malé domky, které dříve sloužily jako mlýny. V této čtvrti se nachází také stejnojmenný kostel San Gerardino, který je nejstarší v Monze. Nejkrásnější z církevních památek je však Duomo di Monza. Podle legendy byl postaven v 7. století po Kristu. Od dómu se můžete projít nejstarší ulicí v Monze – Via Lambro, ve které vás čekají nejen středověké domečky.

  Počasí

  Letní teploty na jihu jsou mnohem teplejší než na severu. Monza se nachází ve středozemí v severnější části Itálie. Klima je podobné jako v České republice. Itálie je skvělou destinací k návštěvě po celý rok, ale obdobím s nejmenšími podnebními výkyvy je duben až červen.

  Co můžete vidět

  Modena

  Historické jádro města se nachází v okolí hlavního náměstí Piazza Grande, okolní paláce pocházejí z 11. století. Najdeme zde radnici – Palazzo Comunale 1 s věží Torre del’Orologgio z 15. století. Hlavní dominantou je katedrála – Duomo di Modena. Založena byla roku 1099 a dokončena v roce 1184. V italské Modeně (2 hodiny vlakem od Milána) se nachází slavné Museo Enzo Ferrari. Muzeum zaměřené na život a práci Enza Ferrariho, zakladatele stejnojmenné automobilky. Skládá se ze dvou budov. Původní dílny spojené s domem a nové budovy ve tvaru kapoty. Novou budovu, otevřenou v roce 2012, navrhl český architekt Jan Kaplický. Vystaveny jsou především osobní automobily, doplněné projekcí o životě zakladatele.

  Florencie

  Navštivte Florencii a podívejte se na revoluční design Brunelleschi Duomo (katedrála), nebo na středověký most Ponte Vecchio. Navštívit také můžete umělecké sbírky galerie Uffizi nebo Michelangelovu slavnou sochu Davida v Galleria dell’Accademia.

  Verona

  Známé město Verona a její romantická atmosféra osloví každý rok tisíce návštěvníků. Město nabízí kulturní a historické památky, ale především prostředí Shakespearova díla Romeo a Julie. Casa di Giulietta (dům Julie) přitahuje každý rok tisíce návštěvníků.

Celková cena

0.00  EUR