Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0
Vstupenky

Grand Prix Vietnamu 2021

Hanoj

Termín 30.05.2021

Vážení klienti vstupenky nie sú v predaji.

O dátume zahájenia ich predaja Vás budeme informovať.

Chcem zaslať informáciu o zahájení predaja:

Budeme Vás kontaktovať, ďakujeme za Váš záujem.

 • Výber vstupeniek

  Poistenie vstupeniek

  Cena doPojistné
  19.00 EUR 2.00 EUR
  38.00 EUR 3.50 EUR
  76.00 EUR 7.60 EUR
  132.00 EUR 9.50 EUR
  189.00 EUR 9.80 EUR
  380.00 EUR 11.40 EUR
  680.00 EUR 30.00 EUR
  940.00 EUR 46.00 EUR
  1 320.00 EUR 68.00 EUR
  1 880.00 EUR 75.00 EUR

  Výber vstupeniek

  KU KAŽDEJ OBJEDNANEJ VSTUPENKE ZÍSKATE ZADARMO PÚZDRO A ŠNÚRKU NA KRK.

  Všeobecné informácie:

  Vstupenky na Grand Prix formuly 1 sú objednané priamo od okruhov (usporiadateľov Grand Prix). Všetky tribúny na sedenie majú číslované miesta. V prípade, že usporiadateľ zmení termín akcie, neoprávňuje táto skutočnosť k stornu objednaných vstupeniek. V prípade, že dôjde k zrušeniu Grand Prix, bude vrátenie ceny vstupeniek riešené v súčinnosti s usporiadateľom.

  Samostatne objednané vstupenky: budú zaslané klientom poštou ako ceninu, na adresu uvedenú v objednávke vstupenky najneskôr 7 dní pred konaním akcie. Poštovné vo výške 15 € za objednávku, zahrňuje distribučné poplatky zo zahraničia a vnútrozemské poplatky na území SR. Vstupenky si je možné tiež osobne vyzdvihnúť v kancelárii CA Prima Italia.

  Vstupenky objednané so zájazdom: dostanú klienti pri odlete na zájazd (distribučné poplatky zo zahraničia klient nehradí), alebo poštou ako ceninu najneskôr 7 dní pred odletom (v tomto prípade je účtovaný poplatok 4 € / objednávku a cena platí na území SR. Vstupenky si je možné tiež osobne vyzdvihnúť v kancelárii CA Prima Italia.

  Súhrn ceny

  0x vstupenka 0.00  EUR
  Celková cena 0.00  EUR
 • Sprievodca

  Rýchle otázky a odpovede pred nákupom zájazdu alebo vstupenky.  Kedy objednať zájazd alebo kúpiť vstupenku? Najlepšie pri zahájení predaja čo je zpravidla12 mesiacov pred konaním Grand Prix. Včasným nákupom ušetríte aj tisíce korún.

  Prečo cena zájazdu nezahŕňa vstupenku? Je to z dôvodu veľkého cenového rozdielu rôznych typov vstupeniek. Môžete si tak podľa ceny vybrať sami svoje miesto na okruhu Grand Prix. Výnimkou sú zájazdy Prima Complet, ktoré už cenu vstupenky zahŕňajú.

  Je možné objednať zájazd bez vstupenky? Áno.

  Je možné objednať zájazd s vlastnou dopravou? Áno. Zaistíme vám ubytovanie, vstupenku, v niektorých prípadoch ponúkneme sobotňajšej transfer na okruh a asistenciu českého delegáta v mieste pobytu.

  Poskytujete vernostné a detské zľavy na zájazd? Áno.

  Je poskytovaná zľava na detské vstupenky? Áno, spravidla to býva 50% ceny dospelých vstupenky, ale napríklad deti do 14 rokov majú vstup na Grand Prix Rakúska zadarmo.

  Môžeme získať darčekový voucher? Áno, tlačený stojí 120 Sk, elektronický ktorý dostanete e-mailom je zdarma. Voucher je vystavený na meno obdarovaného.

  Je možné využiť fondu (FKSP, alebo iného) zamestnávateľa? Áno, vášmu zamestnávateľovi vystavíme faktúru a on vám zaplatí zájazd alebo vstupenku na Grand Prix.

  Aký je rozdiel medzi víkendovú a nedeľné vstupenkou? Vstupenky sú vždy celodenná, nedeľné vstupenka je tak na celý nedeľný program. Víkendová potom na piatok, sobotu aj nedeľu.

  Budem mať miesta na tribúne vedľa seba? Áno. Vstupenky sú číslované, máte pridelené (vaše) konkrétne miesto na tribúne.

  Môžem si vybrať miesto na tribúne? Konkrétne miesto nie. Môžeme Vám po špecifikáciu miesta napr. Hore, dole, vľavo alebo vpravo toto miesto zaistiť. Nie je však garantované. Pridelenie konkrétneho miesta je plne na rozhodnutí usporiadateľa Grand Prix.

  Kedy obdržím vstupenky? Okruhy Grand Prix vstupenky distribuujú spravidla 14 dní pred pretekmi, kedy je dostanete poštou ako cenné písanie. Klienti leteckého a autobusovej zájazdu vstupenky dostane pri odchode.

  Čo sú vstupenky General Admission? Jedná sa o vstupenky na trávnaté plochy (miesta na státie) okolo okruhu. Spravidla sú to najlacnejšie vstupenky.

  Môžem navštíviť pit lane (boxovou uličku)? Väčšinou áno, na základe víkendové vstupenky je to možné vo štvrtok v podvečer pred pretekárskym víkendom a to zadarmo. Niektoré okruhy sú na túto návštevu svoje obmedzenia a špecifiká.

  Môžem v piatok navštíviť aj iné tribúny ako tribúnu, kde mám svoje miesto? Áno, niektoré okruhy toto umožňujú.

  Môžem sa po konci pretekov dostať na závodnú trať? Áno, toto je možné napr. Na okruhoch Monza, Red Bull Ring, Hungaroring, Silverstone, Spa-Francorchasmps alebo na okruhu Catalunya v Barcelone.

  Môžem si do areálu okruhu vziať svoje pitie alebo desiatu? Nápoje nie, desiatu v malom množstve áno.

  Čo môžem zažiť o závodnom víkendu? Víkendový program Grand Prix zahŕňa merané tréningy, kvalifikáciu a preteky formuly 1. Súčasťou programu sú aj preteky formule 2, formula 3 a seriál Porsche Super Cup. Navštíviť môžete FAN zónu formuly 1, kde sa konajú podpisové akcie, aktivity pre fanúšikov (výmena kolies na voze F1, virtuálna realita, trenažéry F1a ďalšie). Súčasťou pretekov sú aj koncerty svetových hviezd. Ponuka a program je rôzna podľa miesta konaní Grand Prix.

  Ďalšie podrobné odpovede nájdete v našom sprievodcovi Grand Prix.

  Neviete si rady? Zavolajte, radi poradíme.
  tel. +421 903 411 924

 • Informácie o okruhu

  Charakteristika okruhu:

  • Počet kôl: 55
  • Dĺžka pretekov: 306,075 km
  • Divácka kapacita: 50 000
  • Prvá VC: 2020
  • Dĺžka okruhu: 5,565 km
  • Traťový rekord:

  Popis okruhu:

  Tento najnovší okruh v kalendári F1, ktorý sa pôjde v Hanoji, bude štvrtým pretekom odohrávajúcim sa čiastočne v uliciach mesta. Bude obsahovať jednu z najdlhších roviniek v rámci Formule 1 1,5 km a 22 zákrut, z ktorých sú niektoré inšpirované okruhom v Japonsku, Monaku alebo Nemecku.  Mal by to byť jeden z najnáročnejších okruhov F1, ktorý ponúka dostatok miest vhodných na predbiehanie. Tieto aspekty hanojského komplexu sľubujú zaujímavé predstavenie.

 • Program

  Pi. 17. 4.

  • 10:00 dopoludňajšie merané tréningy formuly 1, sprievodné programy GP3 a GP2
  • 15:00 popoludňajšie merané tréningy formuly 1

  So. 18. 4. 

  • 10:00 tretie merané tréningy formuly 1 a sprievodné programy GP3, GP2
  • 15:00 17:30 KVALIFIKÁCIA GP Vietnamu formuly 1 a sprievodné programy GP3, GP2

  Ne. 19. 4.

  • 10:00 dopoludňajší sprievodný program na okruhu
  • Preteky GP2 a Porche Supercup
  • Paráda jazdcov formuly 1
  • 15:10 ZÁVOD Grand Prix Vietname formuly 1 2020
 • Destinácia

  Vietnam je krajinou bývalej Indočíny, ponúkajúca turistom nielen bohatú históriu ovplyvnenú mocnými kultúrami juhovýchodnej Ázie a zároveň silným čínskym vplyvom. Napriek nešťastnej minulosti sa krajina rýchlo spamätala a začala sa otvárať turistom. Návštevníkov pohltí nielen nádhernými scenériami a pestrou prírodou (ryžové polia, pláže bieleho piesku, tyrkysové more, horské chrbty s bujnou vegetáciou), ale aj špecifickou kultúrou, zvykmi a výbornou kuchyňou. Pravú atmosféru dokresľujú tiež tunajšie rušné veľkomesta.

  Vietnamská kuchyňa patrí medzi najpestrejšie na svete. Základom vietnamskej kuchyne je vždy varená ryža a ochutená zelenina. Častou súčasťou sú ryby a morské plody, rôzne korenené mäso a omáčky. Veľmi obľúbené sú husté rezancové polievky, surové alebo vyprážané jarné závitky a ryžové knedle. To všetko dopĺňa široká ponuka ovocia vrátane menej bežných druhov, ako sú dračie oči, pomelo, jack fruit, durian atď. Exotickému ovociu sa tu darí hlavne vďaka miestnemu podnebiu. Sever Vietnamu leží v pásme subtropickom, zatiaľ čo juh zasahuje do tropického pásma.

  Vietnamské počasie ovplyvňuje monzúnové prúdenie. Zimný monzún prichádza zo severovýchodu a pôsobí od októbra do marca – na severe krajiny prináša studenú vlhkú zimu, na juhu je v tej dobe sucho a teplo. Na tropickom juhu sú dve obdobia: obdobie dažďov (máj – november, kedy najdaždivejšími mesiaci sú jún až august) a obdobie sucha (december – apríl). Najväčšie horúčavy a dusno býva od konca februára do mája.

  Hanoi

  Vietnamská metropola leží v severnej časti krajiny vo vzdialenosti približne 100 km západným smerom od Tonkinského zálivu. Mestom preteká Červená rieka a obýva ho viac ako 3 milióny ľudí. Kultúrne dedičstvo hlavného mesta Vietnamu je obrovské. Môže za to predovšetkým história štátu, ktorá siaha až do 1. tisícročia nášho letopočtu, kedy bol Vietnam pod čínskou nadvládou. Najzvláštnejšou pamätihodnosťou mesta je Hočiminovo mauzóleum, ktoré je považované za súčasnú dominantu hlavného mesta. Od roku 2002 prebiehajú na území mesta rozsiahle archeologické výskumy, ktoré už odhalili mnoho vzácnych pamiatok, vypovedajúce dôležité a nevšedné svedectvo o živote vo Vietname v dobách už dávno minulých.

  Ho Chi Minh City

  Známe tiež ako Saigon, je najväčším mestom Vietnamu. Tvorí srdce a dušu krajiny. Ak panuje horúčava, v centre mesta poskytujú tieň a vodné osvieženie parky: Saigonský vodný park a vodný park Dam Sen. Dom znovuzjednotenia, predtým – Prezidentský palác Južného Vietnamu ponúka k návšteve miestnosti venované vojnovej dobe, kde možno tiež zhliadnuť film rozprávajúc o vojne v 60-tych rokoch. Podobnej tématike sa venuje aj Vojnové múzeum, ktoré spodobňuje krutosti počas Vietnamskej vojny. Znamenitý súbor obsahuje Múzeum vietnamskej histórie. Múzeum obklopuje Botanická záhrada. Ulice sú lemované nespočetnými obchodmi, obchodíkmi, trhoviskom, pouličnými kaviarňami a promenádami, ktoré sú centrom všetkého mestského vietnamského diania.

Celková cena

0.00  EUR