Prihlásiť sa

Chcete se opýtať? Zavolajte nám na +421 903 411 924

Organizátor zájazdov a predajca vstupeniek formuly 1 powered by Prima Italia since 2007

Menu 0

Grand Prix Abu Dhabi. Letecký zájazd s Emirates.

Tam, kde kraľuje Grand prix Abu Dhabi. Už len návšteva okruhu je zážitkom z kategórie science-ficton. Ale nemožno nenavštíviť okolie, dokonalý svet mrakodrapov a iných atrakcií, o ktorých Stredoeurópan nemá ani potuchy. Nechýba samozrejme kúpanie na belostných plážach v horúcom mori, alebo výlet do púšte, ktorá ponúka nečakané prekvapenia, a iné.

Objednať zájazd: tu

Kúpiť vstupenok: tu

Čo môžete zažiť navyše: Exkluzívnym hosťom po nedeľných pretekoch F1 bude koncert skupiny MUSE. Pripravte sa na nezabudnuteľné vystúpenie rockových superhviezd Muse, ktoré dvakrát získali cenu Grammy, pri ich veľmi očakávanom návrate na pódium Yasalam After-Race Concert a užite si ich impozantnú show ako súčasť vášho závodného víkendu! Vstup na koncert je v cene vstupenky na Grand Prix.

Zájazd na F1 do Abu Dhabi je veľká mozaika zážitkov – závod F1, návšteva okruhu Yas Marina a najväčšieho zábavného parku na svete Ferrari Word. Abu Dhabi, hudobné koncerty po programe na okruhu Yas Marina, výlet do púšte. Dubaj aj návšteva Burj Khalifa – najvyššej budovy sveta. Je to množstvo aktivít v ôsmich dňoch, ktoré môžu patriť medzi vaše najväčšie životné zážitky.